Vanavond hebben we het over VR-Hut!

So Soir heeft het over VR-Hut! Het is inderdaad niet altijd even makkelijk om tijdens de vakantie iets te vinden waarmee het hele gezin zich kan vermaken. Gelukkig hoef je niet altijd ver weg te gaan om er even helemaal tussenuit te zijn: vlak bij Brussel, in Waterloo, bij VR-Hut.
So Soir heeft het over VR-Hut!
Dit is wat So soir over ons zei:
« VR Hut – Dit VR-centrum in Waterloo moet je echt met een groepje gaan uitproberen! »
Op een steenworp afstand van Brussel is er namelijk enkele maanden geleden een nieuw virtual reality-centrum: VR Hut ! Ontstaan uit een idee van de oprichter van Belwatech, heeft dit gloednieuwe merk onze aandacht getrokken.
We wilden weten wat de meerwaarde hiervan was, en vooral welke herinneringen we eraan zouden overhouden. Duik dus in de strijd, word een trollendodende boogschutter of overleef de golven van zombies. Of je het nu alleen doet of met anderen, plezier gegarandeerd!
Voor iedereen!
Wanneer we binnenkomen bij VR-Hut, worden we verwelkomd door Matthieu, de manager van de zaak. Hij nodigt ons meteen uit om plaats te nemen in een van de 12 ruimtes die zijn ingericht om de gebruiker onder te dompelen in de unieke ervaring die virtual reality is.
Toen we binnenkwamen, namen we plaats in de ruimte. Deze was opgedeeld in vier delen, die door lijnen op de vloer van elkaar waren gescheiden. Die lijnen waren uiteraard van tevoren uitgetekend om de andere drie spelers in de ruimte niet te storen of hun „speelruimte“ te betreden.
Onder de beschikbare spellen bieden ze verschillende soorten spellen aan. We kiezen eerst voorOnward, een oorlogsspel waarin we het tegen elkaar opnemen in een 2-tegen-2-wedstrijd.
"VR-Hut legt de nadruk op comfort tijdens hun sessies"
Voor de oudere kinderen is het virtual reality-centrumVR-Hutin Waterloo een ware traktatie voor liefhebbers van escape games en virtual reality-ervaringen.
Wilt u meer weten over wat Sosoir over ons heeft gezegd?
Klik hier:http://bit.ly/2YYysyT
Aarzel niet om ons te volgen op sociale media: Facebook of Instagram. Daar plaatsen we regelmatig nieuwe spellen en lopende aanbiedingen in ons centrum.